VMR iROBOT YÜK ÇEKİCİ SİSTEMLERİ

VMR mühendisleri tarafından geliştirilen yük taşıma robotu , işletmelerde , depolarda ve şantiye alanı gibi ortamlarda insan ile yapılan taşıma işlemlerini tamamen otonom bir şekilde haritalandırma ve konumlandırma mimarisi üzerine konumlandırarak yük ve malzeme taşımasını gerçekleştiren otonom robotlardır .

TAŞIMA AĞIRLIĞI

VMR iROBOT yük taşıma robotu 250Kg ile 3 ton arasındaki sıvı , katı ve gaz olan tüm yüklerin güvenle transferini sağlamaktadır . 15 derece açılı iniş ve kalkış rampalarında rahatlıkla çalışabilmektedir . Eğim 15 derece üzerinde ise robotlar uyarı ve ikaz vererek taşıma operasyonunu iptal etmektedir .

GÖREV DAĞILIMI

Tabletler ile görev dağılımı yapılan robotlar görevleri tamamlandıktan sonra şarz istasyonlarına girerek şarz olmaya başlarlar . Görevler öncelik sırasına göre bayraklandırılmıştır .

HABERLEŞME ve VERİ İLETİŞİMİ

Wireless , Bluetooth ve NFC teknolojileri ile haberleşme ağı kuran robotlar wireless üzerinden veri transferi sağlarken NFC ve bluetooth üzerinden konumlandırma yapmaktadır .

KABLOSUZ SİSTEM

iRobotlar tamamen kablosuz veri haberleşme ve güç initelerinden oluşmaktadır . Yüksek güç ihtiyacını Lithium bataryalardan sağlarken haberleşme trafiğini ise kablosuz wireless , bluetooth ve NFC üzerinden sağlamaktadır .

HIZLI ŞARZ

iRobotlar 1 saat 45 dakikada hızlı dolum gerçekleştirmektedirler . Gün içerisinde kullanım yoğunluğuna göre modüler akü yapısı sayesinde kapasite arttırımı yapılabikmektedir .

GÜVENLİK

Devrilyeye karşı duyarlı sensörler , yangın riskine karşı duyarlı sensörler , ezilme ve çarpmaya karşı alan tarama radarı , dış ortamlarda kullanım için su geçirmez sızdırmaz gövde

TEKERLEK SİSTEMİ

360 kendi etrafından gönebilir dinamik yapı sayesinde olduğu noktada dönebilmektedir . Dar alanlarda oldukça ergonomik yapıdadır . Değiştirilebilir tekerlek plastiği sayesinde yarılmalar ve parçalanmalarda hızlıca çözümler üretilebilmektedir .

KURULUM VE GARANTİ

VMR mühendisleri tarafından yerinde kurulum gerçekleştirilmektedir . Projeye göre değişiklik gösterebilen devreye alma aşaması ortalama 60 iş günüdür . Bu süre boyunca mevcut personel , bakım ve yazılım entegrasyon eğitimleri verilmektedir .


Yerli İmalat Ürünlerimiz

VMR Servers

Yüksek performanslı ve emniyeti kritik sunucu sistemleri

VMR PLC IO

Hızlı ve güvenli , Ladder ile uyumlu yerli PLC IO sistemi

VMR SMPS Power Supply

150W ile 5KW arasında değişen güçlerde switcing mode power supply sistemleri