Temelleri 2015 yılında atılan VMR 5 yıllık yolculuğuna kalite , arge ve yenilik entegrasyonu ruhundan ödün vermeden devam etmektedir . VMR müşterileri için elektronik kart tasarımı , yazılım , gömülü sistem çözümleri , uygulama seviyesinde SoC çözümleri ve elektronik kutu çözümlerini TurnKey ( Anahtar teslim ) sunmaktadır .

VMR ulaştığı başarının arkasında müşteri odaklı , yaşam döngüsünü kaybetmeyecek verimli  projeler geliştirmeyi hedef almaktadır . Bu yaklaşımın neticesinde müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmaktadır .

VMR dünya ölçeğinde saygın markalar ile yaptığı iş birlikleri ile Türkiye’ yi bir çok ülkede temsil etmektedir . VMR eletronik komponent alanında ST, TI , Microsemi, Altera , NXP Yazılım alanında MathWorks Matlab ve Windows Toplu tedarik alanında Mouser Electronic , gerçek zamanlı işletim sistemi alanında VxWorks ve Intel ile iş birliği yapmaktadır .

Hayata geçirdiği tüm projelerde yerli ürün sorumluluk bilincinde olan VMR sektöre öncü ve örnek  olma amacıyla hareket ederken yapmış olduğu yatırımlar ile Ülkemize iş gücü istihdamı ve ekonomiye katkı sağlamaktadır .

Ülkemizde yeniliklerin öncüleri arasında yer alan VMR yaptığı inovasyon çalışmaları ile uluslararası bir oyuncu olma yönünde hedeflerine ilerlemeye devam etmektedir . 


Yerli İmalat Ürünlerimiz

VMR Servers

Yüksek performanslı ve emniyeti kritik sunucu sistemleri

VMR PLC IO

Hızlı ve güvenli , Ladder ile uyumlu yerli PLC IO sistemi

VMR SMPS Power Supply

150W ile 5KW arasında değişen güçlerde switcing mode power supply sistemleri